Do naboru do klas I i II gimnazjalnych chłopców / dziewcząt dołączają teraz dziewczyny,

nabór do klasy IV szkoły podstawowej!!!

3

W roku 2016 startujemy w kategoriach wiekowych:

Zgłaszanie się zawodniczek jest dobrowolne do 24.03.2016 do swoich trenerów, ograniczona ilość miejsc w drużynie. Wpisowe kosztuje 100 zł w tym dostaje zawodniczka komplet stroju piłkarskiego na własność, jest ubezpieczone przez organizatora, woda na mecz. Wpisowe zbiera trener. Należy uzupełnić kartę indywidualną zawodnika i przekazać trenerowi. Trenera na każdym meczu może nie być. Trenera zastępuje wtedy rodzic, który zostanie wyznaczony przez trenera.deichmann

Karta Indywidualna Zawodnika

Regulamin

Oficjalna strona www.kochamsport.pl

 

Kategoria U-7 (roczniki 2009 i młodsi)  / max 15 zawodników zgłoszonych / czekamy na informajce

Trener główny Wojciech Sokół, Asystent Marcin  Augustynowicz

Kategoria U-9 (roczniki 2007 i 2008)     /  max 10 zawodników zgłoszonych / 1 drużyna zgłoszona

Trener główny Wojciech Sokół, Asystent Marcin  Augustynowicz

Kategoria U-11 (roczniki 2005 i 2006)    /  max 10 zawodników zgłoszonych / czekamy na informajce

Trener główny Wojciech Sokół, Asystent Marcin  Augustynowicz

Kategoria U-13 (roczniki 2003 i 2004)    /  max 10 zawodników zgłoszonych    / 2 drużyny zgłoszone

Trener główny Marcin  Augustynowicz

5 i 6 marca nasze 4 drużyny dziewczyn występowały w OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA ZĄBKI

puchary
Rocznik 2003 i młodsze – II miejsce
Rocznik 2006 i młodsze – II miejsce
Rocznik 2000 i młodsze – III miejsce
Rocznik 2004 i młodsze – IV miejsce


To chyba najlepsze podsumowanie tych turniejów a żebyśmy trochę lepiej strzelali rzuty karne to wynik byłby jeszcze lepszy. Bardzo fajny turniej, solidne nagrody, wysoki poziom meczów, świetna postawa naszych zawodniczek, niezapomniana zabawa w busie – to wszystko na plus. Wszystkie turniej wygrała Ząbkovia to na minus. Za rok na pewno coś im uszczkniemy !!!

Czytaj dalej

druzyna

27 i 28 lutego drużyna Maluszków zagrała w bardzo mocno obsadzonym Międzynarodowym Turnieju o Puchar 1000 Jezior w Olsztynie w kategorii U-12. Przez 2 dni rozegraliśmy 7 meczów:

Ostatecznie zajęliśmy 7 miejsce. Na pewno trochę poniżej naszego poziomu. W pierwszym dniu zabrakło skuteczności, dziewczyny były trochę przygniecione wielkością hali Urania. Drugi dzień to już zdecydowanie pewniejsza gra i lepsze rezultaty. Zdobyliśmy super cenne doświadczenia, które będą procentowały w kolejnych turniejach. Turniej bardzo dobrze zorganizowany, fajne nagrody, świetna zabawa w Aquaparku, integracja zespołu, dobre występy dziewczyn. Wszystko na plus.

Czytaj dalej

Kiedrzynek

Kochani,

Czas rozwiązać nasz wczorajszy konkursik. Jestem zaskoczona jak wielu z Was napisało i naprawdę trudno było mi wybrać. Chciałabym obdarować każdego z Was, ale to niestety nie jest możliwe. Postaram się w przyszłości jeszcze zorganizować takie zabawy.

Poniżej lista zwycięzców. Gratuluję i proszę o wiadomość prywatną z adresem do wysyłki./ Here is a list with winners who will get my autographs. Please send me a message with your adress. / Voici la liste des gagnants. S’il vous plaît un message privé avec votre adresse.

Czytaj dalej

Dziewczyny też w piłkę grać potrafią.

Do Białegostoku zawita I liga? [WYWIAD]

.

Za 3 lata powinniśmy mieć naprawdę silne drużyny w każdych kategoriach wiekowych, które będą liczyły się w Polsce. Kto wie, może zawita i I liga seniorek – mówi prezes białostockiego Włókniarza Ryszard Pabian.

Dziewczyny też w piłkę grać potrafią. Do Białegostoku zawita I liga? [WYWIAD]

Fot: KS Włókniarz Białystok

Piłka nożna kobiet w naszym mieście nie jest niczym obcym. Dziewczyny odważnie próbują swoich sił w tej dyscyplinie sportu i trzeba przyznać, że z roku na rok wychodzi im to coraz lepiej. Co ważne, Podlasie nie jest już kopciuszkiem na mapie Polski.

Jak najbardziej nasze drużyny z województwa podlaskiego osiągają coraz to lepsze wyniki. W naszym przypadku osiągamy dobre wyniki w kategoriach młodzieżowych, uczestniczymy również w Mistrzostwach Polski różnych kategoriach wiekowych. Jeszcze w tym miesiącu, w dniach 20-21 lutego jedziemy na Mistrzostwa Futsalu U-14. Seniorki są na dobrej drodze do upragnionego awansu do II ligi. Tylko kwestia czasu, kiedy zawodniczki z Podlasia będą powoływane systematycznie do kadr Polski w różnych kategoriach wiekowych.

Czytaj dalej

W niedzielę 7 lutego nasza drużyna Maluszków uczestniczyła w bardzo ciekawym Turnieju zorganizowanym przez Brazilian Soccer Schools Białystok.

12694624_235728540093366_397190104137927911_o

12694672_235727403426813_6454142830827875831_oW turnieju w Hali Zwycięstwa uczestniczyło 12 zespołów U – 11 i młodsi. Nasze dziewczęta często rywalizują z chłopcami, ponieważ w tej kategorii wiekowej niewiele jest drużyn dziewczynek. Pierwsza drużyna zajęła 9 miejsce i pokazała bardzo dobre umiejętności i ogromne zaangażowanie. Druga drużyna, zdecydowanie młodsza i z mniejszym stażem treningowym zajęła 12 miejsce ale dziewczyny również pokazały ogromne zaangażowanie. Młodsze dziewczyny wiedzą, że jak będą konsekwentnie i systematycznie trenować to będą grały co najmniej tak jak ich starsze koleżanki. Wszyscy dobrze się bawili i zdobyli kolejne doświadczenia. Duże brawa dla Kornelii Ostasiewicz, która po raz kolejny została najlepszą bramkarką turnieju. Po prostu – kot. Dziękujemy organizatorom za fajny turniej i oczywiście rodzicom za żywiołowy doping. W sobotę gramy z Piątnicą. Szczegóły wkrótce.

GALERIA ZDJĘĆ

autor: Wojciech Sokół

puchary

W turnieju rozegranym 20 grudnia w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym bezkonkurencyjne okazały się ekipy z Grajewa i Bielska Podlaskiego , zajmując odpowiednio pierwsze i drugie miejsce . Największym objawieniem była drużyna dziewcząt KS Włókniarz. Każdemu trenerowi życzyłbym tak walecznego i charakternego zespołu .

Wyróżnienia w turnieju:

Król Strzelców – 4 / Dobrydnio Adrian (Warmia Grajewo)

Zawodnik – Awruk Kuba ( A.P. Brylant Bielsk Podlaski)

Bramkarka – Ostasiewicz Kornelia (Włókniarz Dziewczyny)

Czytaj dalej

turniej świąteczny prawidlowy

Czytaj dalej

maluszki www

W niedzielę 6 grudnia nasza drużyna Maluszków uczestniczyła w Mikołajkowym Ogólnopolskim Turnieju Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt w Warszawie.
W pierwszym meczu spotkaliśmy się z UKS SMS Łódź. Spora przewaga naszej drużyny nie przyniosła nam bramki a na dodatek, straciliśmy gola 3 sekundy przed końcem meczu. Zabrakło czasu na wyrównanie stąd pechowa porażka 0:1. W drugim meczu zmierzyliśmy się z UKS Dubler Opole Lubelskie. Prowadziliśmy 1:0 po rzucie karnym wykonanym przez Dominikę Bartko. Następnie straciliśmy bramkę bezpośrednio z rzutu wolego, potem jeszcze 1 błąd w obronie i w sumie przegrana 1:2 po bardzo wyrównanym meczu. W meczu o V miejsce wreszcie pokazaliśmy na co nas stać jak już tylko pokonamy tremę. Zwycięstwo 3:1 to najniższy wynik a MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki miał dużo szczęścia. Bramki w tym meczu zdobyły Weronika Fedyk 2 i Diana Bartko. W sumie duży niedosyt bo przy odrobinie, małej odrobienie szczęścia moglibyśmy być dużo wyżej. Cenne doświadczenie zdobyte, wiemy gdzie jesteśmy, znamy swoją wartość a co najważniejsze nikt nam nie odjechał i nikogo nie musimy gonić. Dziękuję zawodniczkom za wzorową postawę no i naszym wiernym kibicom za najgłośniejszy doping. Szkoda że dla nas wyjazd na turniej to WYPRAWA. Wszędzie daleko :(

 

autor: Wojciech Sokół

druzynawww

W niedzielę 29 października w Białymstoku odbył się I Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt U-10. Świetnie zaprezentowały się w nim 2 zespoły Włókniarza Białystok, które zajęły I i III miejsce. Dziewczyny pokazały całkiem niezłe już umiejętności, ogromne zaangażowanie ale przede wszystkim świetnie się bawiły. Najlepszą zawodniczką Turnieju została Diana Bartko – Włókniarz I a najlepszą bramkarką została uznana Kornelia Ostasiewicz – Włókniarz I. Bardzo dziękujemy APDZ EKOSPORT za zaproszenie i oby więcej takich turniejów. Dziękujemy również rodzicom za ogromne wsparcie na widowni.

Klasyfikacja końcowa:
1. Włókniarz Białystok I
2. Forty Piątnica II
3. Włókniarz Białystok II
4. Forty Piątnica I
5. SP nr 1 Białystok
6. APDZ Ekosport Białystok

Czytaj dalej

Ewa Pajor17

A tak radzą sobie nasi najmłodsi piłkarze, piłkarki, najmłodsza dziewczynka w naszym klubie to Maja rocznik 2012 jest obecna w klipie :) Aż miło popatrzeć… :)

Nabór SKRZATÓW, Maluszków jak i pozostałych grup młodzieżowych cały czas trwa :)
PS. niebawem fotorelacja z wspólnego treningu z rodzicami. Najlepszy WKS!
Kamil Trzeciak Photography dzięki za pomoc przy filmie :)

 

Nowa firma dołączyła do wspierania naszego klubu,

wszystkie osoby trenujące w klubie zarówno grupy żeńskie jak i męskie zostały wyposażone w komplet strojów sportowych.

log KiK

 

.

Zapraszamy nowe firmy do wspierania naszego klubu.

 

 

 

Czytaj dalej

 

31.10.2015

W niedzielę 25 października odbył się IV Turniej żaków na stadionie Piasta Białystok.

Nasze dziewczyny, które rywalizują z chłopcami zanotowały 2 zwycięstwa i jedną porażkę.radość ze zwycięstwa Najpierw dziewczyny rozgromiły naszych młodszych kolegów z Włókniarza 7:0. W tym meczu 6 bramek zdobyła Milena Radulska i jedną Weronika Kiersnowska. Drugi mecz z Piastem Białystok to było na prawdę dobre widowisko i choć do przerwy prowadzili gospodarze to nasze zawodniczki nie poddały się i już nie pozwoliły przeciwnikom strzelić bramki a same zdobyły dwie i odniosły zasłużone zwycięstwo. Dwie bramki zdobyła niezawodna Milena Radulska. W trzecim meczu ulegliśmy faworytom turnieju czyli Gryfowi Czarnym Gródek 1:4, choć w pewnym momencie był remis 1:1, który dawał nam awans do następnej tury rozgrywek. Niestety, nie utrzymaliśmy tego wyniku i to Piast Białystok, dzięki lepszemu bilansowi meczów z nami zajął II miejsce w grupie. Honorową bramkę zdobyła oczywiście Milena Radulska (tego dnia 9 bramek). W czterech turniejach nasze dziewczyny zanotowały 6 zwycięstw i 6 porażek. Wielkie brawa dla wszystkich zawodniczek, które występowały w turniejach. Następnym razem będzie jeszcze lepiej.

14.10.2015

druzynaaaaaGALERIA ZDJĘĆ

Tak wyglądała nasza drużyna wraz z trenerami w komplecie 

źródło zdjęć: www.białystokonline.pl      www.stadion.bialystok.pl    www.wspolczesna.pl 

29.09.2015

????????????????????????????????????

W niedzielę 27 września odbył się II turniej żaków w którym występują nasze najmłodsze dziewczyny. W pierwszy meczu pokonaliśmy naszych młodszych kolegów z Włókniarza 3:0 a bramki zdobyły Dorota Dodor Uszyńska – 2 i Diana Bartko. Drugi mecz to pasjonujący pojedynek z Piastem Białystok. Chociaż przegrywaliśmy 2:0 to kontaktowa bramka Diany Bartko napędziła dużo strachu w szeregach przeciwnika i żebyśmy trochę lepiej wykonywali rzuty wolne mogliśmy nawet wygrać. Skończyło się minimalną porażką 1:2. Trzeci mecz to przegrana z Gryfem Gródek 1:7. Honorową bramkę zdobyła Dorota Dodor Uszyńska. Dziewczyny obiecały, że w następnym turnieju w Gródku będzie jeszcze lepiej

 

GALERIA ZDJĘĆ 

12.09.2015

Po raz pierwszy w naszym województwie w kategorii żaków zagrał zespół złożony tylko z dziewczynek.

druzyna

Włókniarz Białystok postawił mocno na pracę u podstaw i stąd  najmłodsza drużyna w sekcji piłki nożnej kobiet rozpoczęła zmagania w podlaskiej lidze żaków. Mecze w lidze żaków rozgrywane są w formule turniejowej. W naszej (11 grupie) występują zespoły: Włókniarz I, Włókniarz II, Piast Białystok oraz Gryf – Czarni Gródek. W pierwszym turnieju, gdzie byliśmy gospodarzem, zagraliśmy na nowym boisku ze sztuczną nawierzchnią przy PG 16 w Białymstoku. Pierwszy mecz z Piastem Białystok zakończył się przegraną 0:5. Zjadła nas trochę debiutancka trema, chociaż na pewno wynik był za wysoki i nie oddał tego co działo się na boisku, gdzie przeciwnik miał dużo szczęścia, że piłka ani razu nie wpadła do ich bramki.

Drugi mecz to pojedynek z chłopcami z Włókniarza I. Pierwsze historyczne zwycięstwo naszych dziewczyn 1:0. Bramkę zdobyła Dorota Dodor Uszyńska. Zwycięstwo zasłużone, dziewczyny pokazały niezłą grę i ogromną ambicję. W ostatnim meczy zmierzyliśmy się z najlepszym zespołem turnieju czyli Gryfem – Czarni Gródek. Przegrana 5:0 to sprawiedliwy wynik tego meczu ale dziewczyny nie mogą mieć sobie nic do zarzucenia, ponieważ oddały całe cerce w tym spotkaniu. Czasami tak jest, że przeciwnik tego dnia jest po prostu lepszy. Wielkie gratulacje za grę dla całego zespołu a w szczególnie dla najlepszych zawodniczek na boisku Doroty Uszyńskiej i Hani Kotyńskiej. W naszym zespole zagrały jeszcze: Nicole Dakowicz, Ewa Wasilewska, Dominika Bartko, Urszula Żaworonek, Dominika Gontar, Michelle Dakowicz, Weronika Kiersnowska oraz Gabriela Kiersnowska. Duże brawa należą się też naszym kibicom, którzy dopingowali nas bardzo żywiołowo. Już nie możemy doczekać się nowego turnieju

PARTNER
SPONSORZY TECHNICZNI
TABELE WYNIKÓW