Sparing z KS Teresin oraz trening z Ewą Pajor

Dzień rozpoczął się dla nas dość wcześnie, bo aby dojechać na czas do stolicy musiałyśmy opuścić Białystok jeszcze przed godziną 6. Najpierw rozegrałyśmy sparing z rezerwami w większości drużyny KS Teresin występującej na szczeblu II ligi mazowieckiej. Trener miał do dyspozycji 14 dziewcząt. Mecz był bardzo ciekawy, miałyśmy dużo okazji podbramkowych, ale brakowało skuteczności. Największą przytomnością umysłu błysnęła Julia Szawkało, która strzeliła dla nas dwa gole. Ostateczny rezultat to 2:1, gdyż kapitalnie rzut wolny wykonała jedna z zawodniczek Teresina.

Kwintesencją dnia miał być jednak otwarty trening z Mistrzynią Europy do lat 17 – Ewą Pajor organizowany przez serwis www.pilkanahali.pl. Miałyśmy okazję do rozmowy z Ewą, a także do wspólnej gry podczas której mogłyśmy zaobserwować jej ogromne umiejętności. Oprócz niej obecny był też trener Stefan Majewski i inni tzw. koordynatorzy, którzy prowadzili poszczególne grupy treningowe. Jedna z nas – Julia Borowska została zauważona przez jednego z nich, dzięki czemu mogła odebrać nagrodę od jednego ze sponsorów spotkania – Orangesport. Na wyjeździe towarzyszyli nam trenerzy – Pan Andrzej i Pan Marcin oraz Pan Prezes.

Podsumowując ten dzień zdecydowanie można zaliczyć do udanych nie tylko pod względem sportowym, ale i integralnym, bo tyle godzin spędzonych razem pozwala na budowę jeszcze lepszych relacji w drużynie.

PARTNER
SPONSORZY TECHNICZNI
TABELE WYNIKÓW