Włókniarz Białystok w kategorii U10 nie miał sobie równych, Nasze młode „dzikie koty” nie dały najmniejszych szans swoim rywalkom i to one awansowały do finałów krajowych, gdzie powalczą o Wielki Finał na Stadionie Narodowym w Warszawie i wspólny obiad z Reprezentacją Polski trenera Jerzego Brzęczka!!!

 

Dziewczynki pod wodzą trener Julii Borowskiej cały turniej przeszły jak burza. Najpierw pokonały DKS Grajewo 10:0, następnie Falcon Sokółka 9:1, dzięki czemu z 1 miejsca awansowały do półfinałów. Tam zmierzyły się ze Szkołą Podstawową z Gródka, którą odprawiły z wynikiem 5:1. W Wielkim Finale Nasze złotka pokonały po fantastycznej grze Tura Bielsk Podlaski 5:2.

 

Najlepszą zawodniczką turnieju została Marysia Witek!!! Gratulujemy i przypominamy, że jest ona kontynuatorką tradycji z tym turniejem związaną, w ubiegłych latach zarówno w turniejach wojewódzkich, jak i ogólnopolskich zdobywała nasza Reprezentantka Polski Ula Onoszko, zaś rok temu Królową strzelczyń w kategorii U8 była Wiktoria Hodujko, która w ty roku tworzyła duet z Marysią!!!

 

Najlepsi w całym turnieju i zdecydowanie najbardziej zauważalni byli także rodzice – kibice, którzy przybyli z flagą klubową i głośno, żywiołowo i przede wszystkim kulturalnie dopingowali swoje pociechy!!!

Dzikie koty graja razem!!!

PARTNER
SPONSORZY TECHNICZNI
TABELE WYNIKÓW