TRZECI ROK Z RZĘDU MŁODZICZKI WŁÓKNIARZA BIAŁYSTOK MISTRZEM WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W PIŁCE NOŻNEJ!!!

Dziewczyny okazały się być bezkonkurencyjne nie ponosząc porażki w całym sezonie, tracąc tylko jedną bramkę (szczęśliwcem tym był Nasz młodszy zespół Włókniarza II rocznik 2006!!!), a strzelacjąc 80!!! Opanowanie piłki, inteligencja na boisku, gra w obronie i ataku, to co pokazują te dziewczyny zapiera dech w piersiach i daje wiele radości i dumy, a one chcą wciąż więcej i więcej, ciężko trenując i nie osiadając na laurach.

Równe rewelacyjnie zaprezentowały się Nasze Młodsze dziewczęta zajmując wysokie 3 miejsce w lidze, walcząc do końca o srebro z starszymi o 2-3 lata dziewczynami. Widać że praca wkładana na treningach, doświadczenia zbierane w różnego rodzaju turniejach ogólnokrajowych i międzynarodowych procentuje, przez co będziemy mieli jeszcze sporo radości z gry tych dziewczyn.

Dominację w województwie Nasze młodziczki chcą przenieść na resztę Polski, na co będą miały pierwszą okazję już w najbliższy wtorek 18.04.2017 w kolejnym etapie, jakim będą Ćwierćfinały Mistrzostw Polski w turnieju zmierzą się z Pragą Warszawa (gospodarz), Stomilem Olsztym i Golem Brodnica.

TABELA KOŃCOWA:
1. WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK

2. Forty Piątnica

3. WŁÓKNIARZ II BIAŁYSTOK

4 Ekosport Białystok

5. Biebrza Goniądz

BRAWO DZIEWCZYNY, PEŁNA DOMINACJA!!!
Na zdjęciu dziewczyny z pucharami i medalami, oraz tradycyjną literką „W”, którą mają wyrytrą na sercu 🙂

PARTNER
SPONSORZY TECHNICZNI
TABELE WYNIKÓW