drużyna

Dużym sukcesem i bardzo dobrą grą zakończył się II Bożonarodzeniowy Turniej piłki nożnej  w Zabłodowie, gdzie Nasze dziewczyny rywalizowały z chłpcami z rocznika 2004.

W turnieju uczestniczyły aż 3 zespoły KS Włókniarz – 2 z kategorii Orlik, oraz nasz eksportowy zespół dziewczyn, który już na półmetku rogrywek wywalczył mistrzostwo województwa w swojej kategrii wiekowej.

Nasze dziewczęta zaprezentowały się nadzwyczaj efektownie i efektywnie wręcz miażdżąc drużyny w swojej grupie, szturmem dostając się do półfinału, gdzie musiały uznać wyższość dużo bardziej doświadczonych i obytych w turniejach kolegów z klubu. W meczu o 3 miejsce potwierdziły jednak swoje umiejętności, talent i to że dziewczyny potrafią grać w piłkę zwyciężając 3:1 tym samym plasując się na podium. Królem(Królową) strzelców została Julia Lasota, zaś dodatkowe wyróżnienie w drużynie przypadło Urszuli Onoszko. GRATULACJE

Bardzo dobra gra, wiele pięknych akcji,dużo zaangażowania i  wspólnego dążenia do sukcesu zaprocentował dużym osiągnięciem zespołu.

Wielkie gratulacje i oby w Nowym Roku forma jeszcze bardziej wzwyżkowała, a co za tym idzie nasza drużyna przyniosła nam jeszcze więcej radości, dumy  i sukcesów

Włókniarz WOMEN – Włókniarz II 2:0 (Onoszko, Sadowska)

Włókniarz WOMEN – Rudnia Zabłudów II 3:0 (Lasota, Onoszko, Garbowska)

Włókniarz WOMEN – Szkółka Piłkarska Białystok 2:0 (Lasota, Onoszko)

Półfinał:

Włókniarz I – Włókniarz WOMEN 2:0

MECZ O III MIEJSCE:

Włókniarz WOMEN – Rudnia Zabłudów II 3:1 (Omelianowicz, Lasota 2x)

 

1. Rudnia ZabłudówLOGO_2013_kontur

2. Włókniarz I Białystok

3. Włókniarz WOMEN Białystok

4. Rudnia II Zabłudów

5. Gryfik Gródek

6. Szkółka Piłkarska Białystok

7. Jagielonia Białystok

8. Włókniarz II Białystok

PARTNER
SPONSORZY TECHNICZNI
TABELE WYNIKÓW