Sezon 3 ligi kobiet wkracza w decydującą fazę, pozostały tylko 3 kolejki ligowe, a zdecydowanego lidera nie widać. Tabela jest bardzo mocno ściśnięta, aktualnie pierwszy Helios Białystok przewodzi, choć wyprzedza Nas jedynie korzystniejszym bilansem bramkowym w pojedynkach bezpośrednich, co zresztą postaramy się odrobić w najbliższym meczu. Za Naszymi plecami z kolei na najmniejsze potknięcie czyhają zawodniczki Fortów Piątnica. Oj końcówka może przyprawiać o dreszczyk emocji…

 

W najbliższą środę o godzinie 17:00 zagramy z Heliosem Białystok przy ulicy Sokólskiej, spotkanie to początkowo miało odbyć się w niedzielę, jednak ze względu wyjazdu Uli Onoszko i Olgi Fiedorczuk na zgrupowanie Reprezentacji Polski U-15, zostało przełożone właśnie na 30 maja.

Zespół Włókniarek nie oglądając się na inne zespoły, sam chce wziąć sprawy w swoje ręce. Na końcówkę sezonu do sztabu dołączył psycholog sportowy. Trener mentalny, z doświadczeniem pracy z zawodowymi piłkarzami w polskiej ekstraklasie, który na ile starczy czasu, maksymalnie wspomoże przygotować dziewczyny do decydującej części sezonu pod kątem psychiki.

Jak sobie poradzą? Zapraszamy w środę o godzinie 17:00 na boisko przy ul. Sokólskiej 1.
Będzie się działo!!!

Zawodniczki seniorek KS Włókniarz Białystok podczas treningu mentalnego!!!

 

PARTNER
SPONSORZY TECHNICZNI
TABELE WYNIKÓW