W najbliższą sobotę na stadionie w Choroszczy odbędzie nietypowy mecz piłki nożnej. W ramach promocji kobiecego futbolu żeńska drużyna KS Włókniarz   Białystok zagra z miejscową, męską ekipą Narwi.
Szpilki na murawie. Nietypowy mecz piłki nożnej w Choroszczy

Fot: Fanpage KS Włókniarz Białystok-sekcja żeńska

Z pewnością jest to bezprecedensowe wydarzenie na podlaskich boiskach. Na Stadionie Miejskim w Choroszczy drużyna Narwi Choroszcz zagra mecz z KS Włókniarz Białystok – sekcja żeńska.

– Takiej konfrontacji na Podlasiu dawno nie było. Sobotnie widowisko ma na celu popularyzację żeńskiego futbolu oraz pomoc dziewczynom w wyjeździe na obóz piłkarski. Cieszy mnie to, że kobieca piłka nożna powoli nabiera rozpędu i małymi kroczkami nasz region zaczyna pojawiać się na futbolowej mapie Polski w wydaniu żeńskim. Serdecznie zapraszam wszystkich na sobotnie wydarzenie, będzie naprawdę dużo atrakcji. Chciałbym również przypomnieć, że klub sportowy Włókniarz Białystok w dalszym ciągu prowadzi nabór do grup młodzieżowych męskich, jak i żeńskich – powiedział Marcin Augustynowicz, trener białostockiego zespołu.

Dodatkową atrakcją poprzedzającą to wydarzenie będzie mecz chłopców Narwi Choroszcz rocznik 2002 i młodszych z KS Włókniarz rocznik 2003/2004. W przerwach wiele konkursów z nagrodami.

Spotkanie Narew Choroszcz – KS Włókniarz – sekcja żeńska, odbędzie się w sobotę (28.06), o godzinie 12.30.

 

 

informacje z www.bialystokonline.pl

PARTNER
SPONSORZY TECHNICZNI
TABELE WYNIKÓW