KS Włókniarz 1:1 AP EKOSPORTrazem mozemy wiecej ksw
Bramki: Julia Lasota
Skład: Olga- Dominika G. -Dominika S (C) – Emilka- Martyna- Julka- Aga- Weronika- Zuzia- Karolina- Ula
.
W sobotnie ciepłe i słoneczne popołudnie przyszło nam zmierzyć się z Akademią Piłkarską Eko Sport Na murawę wybiegamy punktualnie o godzinie 14.00. Już w 2 minucie kapitalnym strzałem zza pola karnego popisuje się nasza zawodniczka Julka Lasota. W pierwszej połowie udało nam się stworzyć jeszcze kilka sytuacji po których rezultat mógłby ulec zmianie. Naszym przeciwniczkom też udało się stworzyć kilka sytuacji ale na szczęście żadna nie okazała się na tyle groźna byśmy musiały wyciągać piłkę z siatki. Pod koniec pierwszej części spotkania boisko z powodów zdrowotnych musiała opuścić Ula w jej miejsce pojawiła się Kinga. To na tyle jeżeli chodzi o pierwszą część spotkania.
Na drugą połowę ruszamy z bojowymi nastrojami. Już na początku staramy się atakować ale niestety piłka za każdym razem nie mogła znaleźć drogi do bramki naszych rywalek. Nasze ataki z lewej strony przysparzały sporo problemów zawodniczkom Akademii Piłkarskiej EkoSport które też nie dawały za wygraną i starały sie nam zagrozić i kiedy wszsytsko wskazywało na to że to jednak my wyjdziemy zwycięsko z tego starcia to na nasze nieszczęście w ostatniej akcji meczu po zamieszaniu w naszym polu karnym piłkę do bramki skierowała jedna z naszych przeciwniczek. Sobotnie starcie skończyło remisem 1:1 W drugiej połowie na boisku zameldowały się Emilka W. i Justyna K. Pomimo błędów jakie popełniałyśmy nasza gra nie była zła, ale nie była też najlepsza. Z meczu na mecz robimy postępy i to cieszy.

autor: zawodniczki KS Włókniarz