młodziczkii

Już w piętek 15.05.2015 wyjeżdżamy na finały Mistrzostw Polski by godnie reprezentować Nasz klub oraz zdobywać kolejne, jakże cenne doświadczenie w pojedynkach z czołowymi zespołami w naszej kategorii wiekowej w Polsce, tak by w przyszłości wykorzystać to grając na najwyższym poziomie w piłce seniorskiej kobiet.

Zanim jednak udamy się do Olsztyna, czas na krótkie podsumowanie Naszego zespołu w lidze młodziczek sezon 2014/2015 w województwie Podlaskim.

TABELA:

1. KS WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK 67pkt

2. Wissa Szczuczyn 34pkt

3. MOSiR Mońki 21pkt

4. MOSiR Bielsk Podlaski 10pkt

Zespół KS Włókniarz Białystok rozegrał w lidze 24 mecze:

22 wygrane

1 remis

1 porażka

Bilans bramkowy 91:12

 

 

Najlepsza strzelczyni: Lasota Julia (43 bramki)

Najwięcej asyst: Garbowska Agnieszka (34 asysty)

Najlepsza bramkarka: Julia Kużelewska i Olga Fiedorczuk (puściły po 6 bramek)

 

Zespół KS Włókniarz był zdecydowanie najlepszą drużyną występującą w tych rozgrywkach. Wyróżniał się techniką, sposobem i mądrością w rozgrywaniu akcji, bardzo dobrą obroną i zabójczym atakiem. Należy również zaznaczyć bardzo szeroki skład zespołu, gdyż w całym sezonie na boisku pojawiło się 20 dziewczyn i każda z nich wnosiła pewną jakość i dużo dawała drużynie.

 

MISTRZYNIE WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W PIŁCE NOŻNEJ KATEGORIA MŁODZICZKI:

Julia Kużelewska, Olga Fiedorczuk, Ola Sokołowska, Agnieszka Garbowska, Karolina Szóstko, Nikola Ptaszyńska, Julia Lasota, Ula Onoszko, Martyna Urbanowicz, Kasia Żamojda, Karolina Sadowska, Klaudia Janowicz, Dominika Kużbiel, Ola Omelianowicz, Martyna Rutkowska, Ola Sawicka, Ala Siemieniuk, Gabrysia Kuczyńska

Trenerami są: Błażej Okuła i Marcin Augustynowicz

 

 

Wielkie Gratulacje i oby to był tylko pierwszy krok do czegoś większego w Waszej przyszłości, trening, trening, trening a będzie jeszcze ok.

PARTNER
SPONSORZY TECHNICZNI
TABELE WYNIKÓW