Końca dobiegł pierwszy w historii  naszego klubu, ale również na skalę wojewódzką jeśli chodzi o piłkę klubową, obóz piłkarski  dla dziewczynek. Miał on miejsce w malowniczej nadmorskiej miejscowości Poddąbie, pod Ustką.

Cały tydzień dzielnie i rzetelnie nasze pupilki trenowały i przygotowywały się do różnego rodzaju zawodów, które w tym roku będą rozgrywać. Nie przeszkodziła im nawet dająca się we znaki, wręcz tropikalna pogoda.

Odbyliśmy w ciągu tygodnia aż 15 jednostek treningowych, a juniorki dodatkowo zagrały mecz kontrolny z drużyną seniorską występującą w III lidze pomorskiej Canicuła Bytów. Oprócz treningów dziewczęta miały wiele dodatkowych atrakcji od codziennych wizyt na plaży, gdzie również nie mogło zabraknąć piłki, po gokarty, ognisko, dyskoteki, siatkówkę, wycieczki, czy turniej w FIFĘ na konsoli.

Dodatkowo wyróżnione przez sztab trenerski zostały:

Julia Kowrach

Olga Fiedorczuk

Dorota Uszyńska

Brawa należą się wszystkim uczestnioczom tak ciężko pracującym na treningach. Dziewczyny, po takiej pracy efekty przyjdą szybko, a przyjaźnie zawiązane podczas obozu, to jak fajnie i miło bawiliśmy się, zostanie w naszej pamięci na zawsze!!!

Najlepszy WKS – TAK JEST, TAK JEST, TAK JEST!!!

11811505_1581265218803279_8435163727683381414_n

PARTNER
SPONSORZY TECHNICZNI
TABELE WYNIKÓW