podlaski zp

Ostatni VI turniej o mistrzostwo województwa podlaskiego w kategorii młodziczki to absolutna dominacja zespołu KS Włókniarz Białystok, który tym samym po raz kolejny potwierdził że na podlasiu nie ma zespołu w tej kategorii wiekowej którego nasze dziewczyny powinny się obawiać. Był to szósty i zarazem ostatni turniej, w którym NASZ zespół zdobył PUCHAR i ZŁOTE MEDALE MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W PIŁCE NOŻNEJ KOBIET W KATEGORII MŁODZICZKI. To z kolei oznacza że już niedługo przyjdzie nam walczyć z zespołami o klasę mocniejszymi i zdecydowanie bardziej doświadczonymi od koleżanek z naszego województwa.

W Bielsku Podlaskim, gdyż tam rozgrywany był turniej na początku przyszło nam rywalizować, na pierwszy ogień rzucono nam MOSiR Mońki które gładko i bez większego problemu pokonaliśmy w stosunku 7:0. Należy zaznaczyć że pierwsze 4 bramki udało się zdobyć w przeciągu… 2 minut, co bardzo dobrze obrazuje jak mocno zmobilizowane i głodne gry wyszły na boisko nasze młode „włókniareczki”.

Kolejnym rywalem był zespół gospodyń a więc MOSiR Bielsk Podlaski, które przegrały w identycznym stosunku co koleżanki z Moniek, a więc 7:0

Ostatnią potyczką w tym sezonie na szczeblu województwa okazał się zespół z którym zawsze grało nam się ciężko, a meczy były pełne walki oraz emocji. Po raz kolejny nasze młode adeptki udowodniły że nie wzrost, tężyzna fizyczna i cięty język w piłce jest najważniejszy, a umiejętności czysto piłkarskie i zimna głowa. Wynik 3:0 oddaje w całości to co się działo na boisku.

Należy zauważyć i na miejscu pogratulować dziewczynom które grają u nas od niedawna, mało, a były i takie które debiutowały. Zagrały w tym turnieju dużo i bardzo dobrze, nie tracąc żadnej bramki, same strzelając kilka. Widać że pot wylany na treningach procentuje.

WYNIKI:

WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK -MOSiR Mońki 7:0 (Lasota 2x, Onoszko 3x, Garbowska, Urbanowicz)

WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK – MOSiR Bielsk Podlaski 7:0 (Lasota 6x, Szóstko)

WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK – Wissa Szczuczyn 3:0 (Sokołowska, Onoszko, Lasota)

 

TABELA:

1. KS WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK 67pkt

2. Wissa Szczuczyn 34pkt

3. MOSiR Mońki 21pkt

4. MOSiR Bielsk Podlaski 10pkt

Już w maju nasze zawodniczki ruszają na podbój Polski z kim przyjdzie nam rywalizować, jeszcze nie wiemy ale na tym szczeblu nie ma zespołu słabego czy też z przypadku.

W czwartek oficjalne wręczenie medali i pucharu za Mistrzostwo Województwa Podlaskiego, relacja i  podsumowanie całych rozgrywek.

NAJLEPSZY WKS – TAK JEST, TAK JEST, TAK JEST!!!

PARTNER
SPONSORZY TECHNICZNI
TABELE WYNIKÓW