W niedzielę odbył się IV turniej ligowy młodziczek. Tym razem przyszło nam rywalizować w dobrze znanej wszystkim kibicom piłki kobiecej na podlasiu, Piątnicy. Głównym przeciwnikiem z którym zmagać musiały się wszystkie zespoły była… pogoda. Duży wiatr, deszcz i wilgoć nie ułatwiały zawodniczkom pokazania pełni swoich umiejętności, jednak dziewczyny zacinęły ząbki i dzielnie dawały sobie ze wszystkim radę.

Po raz kolejny niepokonane okazały się Nasze dziewczyny z Włókniarza I, które na w 15 meczach dotychczas rozegranych strzeliły… 100 bramek – BRAWO!!! Rywalki z Piątnicy, zajmujące drugiej miejsce, mające również mocno wyśrubowany bilans bramkowy w ilości 89, walczą by w końcu urwać nam jakieś punkty, na jesień to im się nie uda, wiosną zostaje jeden turniej, rywalizacja będzie ciekawa. Tymczasem już tylko jednego punktu brakuje Naszym dziewczynom by po raz czwarty z rzędu zdobyć Mistrzostwo Województwa w kategorii młodziczki!!!

Młodsze dziewczynki z Włókniarza II również pokazały kilka bardzo ciekawych akcji, strzeliły 4 bramki dające im zwycięstwo i remis. Cieszy że jak równy z równym rywalizują ze starszymi koleżankami, jednak dużo pracy i samozaparcia w dążeniu do celu jeszcze przed nimi, by to one za jakiś czas kontynuowały tradycje starszych koleżanek.

Wyniki:

Włókniarz I Białystok – Ekosport Białystok 5:0
Hryniewicka, Sajewska 2x, Borowa
 
Włókniarz I Białystok – MOSiR Łomża 3:0
Radulska, Borowa, Kruaze
 
Włókniarz I Białystok – Forty Piątnica 4:1
Tupalska, Radulska, Żaworonek, Kruaze
 
Włókniarz I Białystok – Włókniarz II Białystok 7:0
Hryniewicka, Tupalska 3x, Borowa, Kruaze, Ostasiewicz
 
Włókniarz II Białystok – Ekosport Białystok 2:0
Kiersnowska Weronika, Gontar Dominika
 
Włókniarz II Białystok – MOSiR Łomża 2:2
Piasecka Karolina, Fedyk Weronika
 
Włókniarz II Białystok – Forty Piątnica 0:8
PARTNER
SPONSORZY TECHNICZNI
TABELE WYNIKÓW