W niedzielę na boisku przy ulicy Sokólskiej miało miejsce spotkanie inaugurujące dla nas rundę wiosenną.SONY DSC

Podejmowałyśmy lidera tabeli – drużynę MOSIR-u Mońki. Do spotkania przystąpiłyśmy w bojowych nastrojach, gdyż niedawny sparing pokazał, że możemy powalczyć z zespołem Moniek jak równy z równym. Niestety rzeczywistość okazała się brutalna.

Już pierwsze minuty pokazały, że będzie to mecz walki, która głównie toczyła się w środku boiska. Pierwsza połowa raczej nie była pokazem umiejętności. Mnożyły się błędy indywidualne, co skutkowało licznymi stratami. Obie drużyny miały po parę okazji do otwarcia wyniku, ale ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Na pewno z jej przebiegu nie byłyśmy zadowolone, dlatego postanowiłyśmy dać z siebie więcej w drugiej części.

Początkowo przejęłyśmy inicjatywę i miałyśmy swoje szanse, ale brakowało skuteczności i spokoju. Niestety w 63 minucie w wyniku nieporozumienia w naszym polu karnym przyjezdne wyszły na prowadzenie. Bardzo podłamała nas strata gola i od tego momentu już nic nam nie wychodziło. Efektem tego było złe ustawienie i drugi gol dla przyjezdnych. Bez wątpienia ozdobą meczu był trzeci gol dla rywalek strzelony z rzutu wolnego, po którym sędzia zakończył spotkanie. Na pewno można je określić meczem walki, gdyż fauli z obu stron było mnóstwo.

Wynik jest może zbyt surowy patrząc przez pryzmat całego starcia, ale nasza ekipa bez wątpienia na zwycięstwo nie zasługiwała. Szkoda, że kolejny raz dla wielu z nas nie udaje się przenieść dyspozycji treningowej na mecz. Nie pozostaje nam nic innego jak podnieść się i w następnym meczu dać z siebie więcej.
Już w sobotę czeka nas drugie starcie. Udajemy się do Michałowa i nie wyobrażamy sobie innego wyniku niż nasze zwycięstwo. Może w jakiś sposób odbijemy się za niedzielne niepowodzenie.

Skład: Katarzyna Zdanowicz – Dominika Szaciłowska, Dominika Kondzior, Karolina Dzieszkowska, Kamila Gudel – Emilia Wicher (c), Joanna Krawiec, Magdalena Krawiec, Julia Borowska – Helena Trofimiuk – Julia Szawkało oraz Katarzyna Wojtach, Kinga Dubrawska, Anna Sakowicz

Bramki: Karolina Wojdałowicz 63′, Aleksandra Burak 77′, Paulina Zienkiewicz 80′

Kartki: żółta – Joanna Krawiec

 

 

PARTNER
SPONSORZY TECHNICZNI
TABELE WYNIKÓW