W piątek i sobotę odbył się XVIII Finał wojewódzki turnieju „Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, w najmłodszej kategorii wiekowej U-8 dziewczynek (rocznik 2010 i młodsze) startowała nasza drużyna – startowała to za mało, bo to jak zaprezentowały się dziewczynki to istny kosmos!!!

W kategorii wiekowej U-8 w finale wystąpiły 4 drużyny: KS Włókniarz Białystok, SP Słucz, SP3 Białystok i SP Rosochate Kościelne. System gry przewidywał mecze „każdy z każdym”, a więc system ligowy, a o miejscach decydować miała tabela końcowa.

W pierwszym meczu Nasza drużyna pokonała SP3 Białystok 8:0 po świetnej zespołowej grze i bramkach Wiktorii Hodujko (6x) i Pauliny Półkośnik (2x).

W drugim meczu pokonujemy SP Rosochate 4:0 (znów sprawy w swoje nóżki wzięła Wiktoria strzelając 4 bramki), gdzie mimo iż wynik wysoki, to mecz nie należał do łatwych. Zmęczenie z każdą minutą narastało i wybiegany przeciwnik co rusz groźnie atakował, jednak w bramce świetnie spisywała się Ola Hodujko.

W ostatnim meczu pokonujemy SP Słucz 6:0 po bramkach Wiktorii Hodujko (4x), Olgi Arendt i Pauliny Półkośnik i zaczynamy świętowanie Mistrzostwa!!!

Duże gratulacje należą się całej drużynie, oraz paniom trenerkom. W całym turnieju dziewczyny strzeliły 18 bramek nie tracąc ani jednej!!! Królową strzelczyń turnieju z 14 bramkami została Wiktoria Hodujko – widać rośnie kolejna reprezentantka…

Gratulacje 
Najlepszy WKS – Tak jest, tak jest, tak jest!!!

 

PARTNER
SPONSORZY TECHNICZNI
TABELE WYNIKÓW