W miniony weekend odbył się Turniej finałowy Młodzieżowych Mistrzostw Polski U14 w futsalu kobiet, gdzie nie mogło zabraknąć Naszych Włókniarek. Dziewczyny pokazały MEGA umiejętności i przy odrobinie szczęścia mogły wrócić do Białegostoku z medalem Mistrzostw Polski.
 
Grupę Podlasianki przeszły jak burza wygrywając 3:0 z FSA Kraków i 4:0 z Polonią Tychy. W ćwierćfinale również nie dały szans rywalkom, pokonując SWD Wodzisław Śląski 3:0.
W półfinale Nasze zawodniczki musiały uznać wyższość zespołowi Pogoni Tczew, przegrywając 0:2, zaś w meczu o brązowy medal uległy koleżankom z SMS Łódź 1:3.
 
Wielkie brawa dziewczynom, sztabowi trenerskiemu, rodzicom, którzy tłumnie przybyli na halę i dopingowali KS Włókniarz Białystok, oraz organizatorom.
Podziękowania kierujemy również do GKS Forty Piątnica, który pokazał podlaską jedność ponad podziałami i na czas Mistrzostw wypożyczył Oliwkę Bałdygę.
 
Tym turniejem kończymy sezon halowy, który był najlepszy w historii Klubu i choć czujemy że możemy jeszcze więcej, dumni jesteśmy z tegorocznych osiągnięć:
 
AWANS do Ekstraligi Futsalu Kobiet (seniorki)
5 miejsce w Mistrzostwach Polski U16 w futsalu kobiet
4 miejsce w Mistrzostwach Polski U14 w futsalu kobiet
 
BRAWO!!!
PARTNER
SPONSORZY TECHNICZNI
TABELE WYNIKÓW