W niedzielę 07.02.2016 w Piątnicy odbył się VI Memoriał Michała Kraskowskiego.

W ramach tego turnieju zorganizowano zawody w dwóch kategoriach: młodziczki i seniorki.Piątnica Seniorki i młodziczki Niesamowite emojce, wiele pięknych akcji, oraz bramek,

oraz… zasłużone zwycięstwo Naszych dziewczyn i  to w obu kategoriach!!! Ale po kolei…

MŁODZICZKI:

Przystępowaliśmy do tego turnieju jako faworyt, jednak wielką niewiadomą był zespół Jantara Ostrołęka, który plasuje się w środku tabeli w województwie mazowieckim, a właśnie z tym zespołem przyszło nam grać swój pierwszy mecz.

Zaczeliśmy dość niemrawo oraz nieskutecznie, co z reszta było naszą bolączką przez całę zawody. Nasza drużyna pokazała prawdziwy charakter gdyż po dość przypadkowym rzucie wolnym podyktowanym tuż przed linią pola karnego tracimy bramkę, co podziałało na nas jak płachta na byka. Szybko odrobiliśmy straty z nawiązką po bramkach Uli Onoszko, Zuzi Piekarskiej, oraz Ani Brzózko, ustalając wynik 3:1.

Następny mecz to znany nam zespół MOSiR Bielsk Białystok, z którym gra nam się wyjątkowo ciężko (jedyny remis w lidze notujemy właśnie z tym zespołem), tak było również i tym razem. Gra ładna i składna, wiele ciekawych akcji jednak… multum niewykorzystanych sytuacji pod bramką przeciwnika pogłębiająca naszą niemoc dało w rezultacie remis 0:0.

Ostatni przeciwnik to gospodarz – zespół Forty Piątnica, któremu wystarczył remis by wygrać turniej. Dobra gra na bramce Olgi Fiedorczuk, oraz całego zespołu w obronie i konstruowaniu akcji ofensywnych skutecznie wybiły z głowy koleżankom myśl że ktoś inny poza nami może wznieść laur zwycięscy. Wynik 2:0 po bramkach Uli Onoszko (tytuł królowej strzelczyń) i Ali Siemieniuk DAJE NAM ZWYCIĘSTWO W KOLEJNYM TURNIEJU!!!

WYNIKI:

Włókniarz Białystok – Jantar Ostrołęka 3:1 (Onoszko, Piekarska, Brzózko)

Włókniarz Białystok – MOSiR Bielsk Podlaski 0:0

Włókniarz Białystok – Forty Piątnica 2:0 (Onoszko, Siemieniuk)

PARTNER
SPONSORZY TECHNICZNI
TABELE WYNIKÓW