Podlaski ZPNW sobotę w ciężkich warunkach odbył się kolejny turniej w kategorii młodziczki. Tym razem gospodarzem był zespół EKOSPORTu. Nasze oba zespoły zaprezentowały się po raz kolejny rewelacyjnie i na zakończenie rundy jesiennej zajmują dwa pierwsze miejsca w tabeli.

Zespół Włókniarz I po raz kolejny wygrał wszystkie swoje mecze przez co rundę jesienną zakończyli z magicznym wynikiem – komplet punktów, w bramkach 59 strzelonych i… 0 straconych!!!

Zespół Włókniarza II złożony w większości z młodszych dziewczyn naszego klubu rocznika 2006/07 w całej rundzie przegrywał jedynie ze starszymi koleżankami z Włókniarza I i rundę wiosenną kończy na pozycji drugiej, co również jest niesamowitym osiągnięciem i wymaga szacunku,  świadczy również o sile Naszego klubu w piłce kobiecej.

Dziewczęta z Naszego klubu na tyle zdominowały piłkę młodzieżową że śmiało można o nich powiedzieć – AMAZONKI PODLASIA!!!

Do zakończenia rozgrywek pozostał jeszcze jeden turniej, który rozegrany zostanie na wiosnę. Wyłoni on mistrza i wice-mistrza województwa podlaskiego, ci natomiast zagrają w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski Młodziczek.

Wyniki i tabela:

 

tabela-wyniki-mlodziczek

PARTNER
SPONSORZY TECHNICZNI
TABELE WYNIKÓW