Sobota – Turniej Żakaludzik_v6_kolor

 Nasze dziewczyny zagrały na boisku przy Konopnickiej gdzie organizatorem był Piast Białystok. Rozegraliśmy dwa mecze: z Piastem II wygraliśmy 6:1 a z Piastem I przegraliśmy po bardzo dobrym i pasjonującym meczu 1:3.

Skład: Dakowicz Michelle, Kiersnowska Weronika, Roszkowska Gabriela, Dakowicz Nicole, Kotyńska Hanna, Zuchwalska Kinga, Piasecka Karolina, Gontar Dominika, Kiersnowska Gabriela. Wielkie gratulacje !!!

Niedziela – Turniej 

Na zaproszenie Piasta Białystok uczestniczyliśmy w Turnieju rozegranym na stadionie przy ul. Elewatorskiej. Nasze dziewczyny rozegrały cztery mecze z chłopcami. I tak 0:0 z Piastem I, zwycięstwo 1:0 z Piastem II, 0:0 z Rotalis II Wilno i porażka z Rotalis I Wilno 0:3. Te rezultaty pozwoliły nam zająć III miejsce w Turnieju. Dziewczyny zaprezentowały się rewelacyjnie i jeszcze nie raz dostarczą nam dużo radości. Najlepszą zawodniczką Włókniarza została Diana Bartko a grały jeszcze (wcale nie gorzej): Milena Radulska, Ula Żaworonek, Dorota Uszyńska, Ewa Wasilewska, Marcelina Kruaze, Michelle Dakowicz, Weronika Kiersnowska, Gabriela Roszkowska i Hanna Kotyńska. Brawo WY !!!

PARTNER
SPONSORZY TECHNICZNI
TABELE WYNIKÓW