Mazowiecki ZPN U13 – Podlaski ZPN U13 1:1
Bramka: Boguszewska

Wszystkie zawodniczki w kadrze reprezentują barwy KS Włókniarz.

Skład: Fiedorczuk, Onoszko, Omelianowicz, Pieszko, Bartko, Brzózko, Skurska, Hryniewicka, Matwiejczyk, Duchnowska, Boguszewska, Ostasiewicz.

W sobotę 15.10.2016 w Warszawie odbył się mecz pomiędzy Mazowieckim ZPN, a Podlaskim ZPN w kategorii młodziczki. Oba zespoły przystępowały do spotkania w roli niepokonanych, a zwycięstwo dawało pozycję samodzielnego lidera grupy.

Zimny, siarczysty wiatr nie pomagał w rozgrywaniu akcji, jednak Nasze podopieczne wyszły niesamowicie zmotywowane i skoncentrowane na celu, który im przyświeca od początku tego sezonu – Tylko zwycięstwo. I tak już w 5 minucie meczu, po ciekawej akcji, piłkę na rzut rożny wybiła jedna z obrończyń gospodarzy, do piłki podeszła Martyna Duchnowska i idealnie dośrodkowała na głowę Moniki Boguszewskiej, a ta pięknym strzałem w samo okienko dała prowadzenie kadrze Podlasia.
Po stracie bramki Mazowsze ruszyło do ataków, jednak wszystko zatrzymywał się na szczelnie grającej obronie. w 20 minucie mecz gospodynie przeprowadziły zabójczy kontratak, który dał wyrównanie.
Druga połowa to wyrównana gra obu zespołów, z nielicznymi sytuacjami podbramkowymi.
Ostatecznie kadra Podlaskiego ZPN U-13 remisuje z Mazowieckim ZPN U-13 1:1 i z dorobkiem 7pkt po trzech meczach nieoczekiwanie rundę jesienną kończy na fotelu lidera.