Już w środę startuje Międzywojewódzka Liga Juniorek Młodszych zwana potocznie MLJM, czy też żeńską CLJ. W rozgrywkach starują 32 najlepsze juniorskie zespoły kobiece, które w formie ligi rywalizować będą o Mistrzostwo Polski U-15. Jest to już trzecia edycja i jednocześnie trzeci udział w niej Włókniarza Białystok, formuły która sprawdza się zarówno u chłopców jak i dziewczyn.

 

W pierwszej kolejce rywalkami „Włókniarek” będą zawodniczki Stomilu Olsztyn. Zespól bardzo dobrze nam znany, gdyż często rywalizujemy ze sobą  na różnych szczeblach rozgrywek (od rozgrywek w II lidze seniorek po młodziczki). Stomil to zespół z długą tradycją piłkarską, dość powiedzieć, że zawodniczki w każdej kategorii wiekowej stanowią o sile Reprezentacji Warmińsko-Mazurskiego ZPN, oraz mają za sobą powołania do LAMO, ZAMO, czy też kadr młodzieżowych Reprezentacji Polski.

Rywalki awansowały wygrywając jesienią wojewódzką ligę juniorek w finale wysoko pokonując koleżanki zza miedzy, Stomilanki Olsztyn, zaś nasz zespół takowych eliminacji grać nie musiał gdyż w zeszłym roku zajął wysokie 4 miejsce, co dało utrzymanie i gwarancję gry w kolejnym roku.

Zapraszamy!!!
Środa 13.03.2019 godzina 16:15 boisko ZS Mechanicznych ul. Broniewskiego 14
Emocji nie zabraknie!!!

PARTNER
SPONSORZY TECHNICZNI
TABELE WYNIKÓW