W sobotę, w Piątnicy odbył się mecz na szczycie 3 ligi kobiet, zmierzyły się w nim gospodarz Forty Piątnica i pierwszy zespół Włókniarza Białystok. Oprócz rywalizacji o ligowe punkty w głowach i sercach całego zespołu widniał jeszcze jeden cel – zagrać dla Kędzi!!! Tak cały zespół postanowił wesprzeć Gabrysię w powrocie do zdrowia po kontuzji doznanej tydzień wcześniej w meczu z Heliosem Białystok.
Pierwsza połowa to lepsza gra Naszego zespołu, który dłużej utrzymywał się przy piłce, stwarzając kilka groźnych akcji i co rusz odgryzanie się gospodyń przeważnie po stałych fragmentach gry, jednak bramki paść nie chciały zarówno z jednej jak i drugiej strony.
W drugiej połowie silny zespół z pod Łomży podupadł z sił, a bramka strzelona przez Ulę Onoszko zupełnie je rozbiła. Od tego momentu dominacja na boisku naszych zawodniczek nie podlegała dyskusji. Dwie bramki dołożyła Julka Lasota dzięki czemu wynik końcowy 3:0.
Przy lepszej skuteczności mogło być znacznie wyżej, gdyż dogodnych sytuacji nie wykorzystały jeszcze Ola Sokołowska, Ula Onoszko, czy Olga Fiedorczuk, jednak znając klasę spadkowicza z II ligi i jakże ciężki teren gdzie przyszło nam rywalizować, szanujemy ten wynik i cieszymy się, że dalej jesteśmy w grze o awans, a dziewczynom gratulujemy i życzymy więcej meczy w takim wykonaniu, przeciwniczkom zaś życzymy powodzenia w kolejnym meczu, a Gabrysi zdrówka i szybkiego powrotu na boisko!!!
Forty Piątnica – Włókniarz Białystok 0:3
Onoszko, Lasota 2x
PARTNER
SPONSORZY TECHNICZNI
TABELE WYNIKÓW