Rewelacyjnie spisały się nasze młodziczki w turnieju Praga Cup organizowanym na Warszawskiej Pradze.
Dziewczyny z rocznika 2005/2006 zajęły drugiej miejsce uznając wyższość jedynie gospodarzowi turnieju w finale w serii rzutów karnych. Najlepszą obrończynia turnieju wybrana została Wiktoria Hryniewicka.
W fazie grupowej trafiliśmy na zespoły SP1 Opole Lubelkie, Mazovia Grodzisk Mazowiecki i Pragę Warszawa. W pierwszym meczu wygraliśmy 4:0 z SP1 po bramkach Hani Tupalskiej i Natalki Markowskiej, w drugim meczu pokonaliśmy Mazovię 3:0 po raz kolejny po bramkach Natalki i Hani, w ostatnim meczu zaś ponieśliśmy porażkę 2:4 przez co weszliśmy do półfinału z drugiego miejsca co oznaczało walkę o finał z Dublerem Opole Lubelskie.
Bardzo dobry i szybki mecz zakończył się remisem 1:1 co oznaczało serię rzutów karnych, dzięki fantastycznej dyspozycji Korneli Ostasiewicz w bramce wygraliśmy 1:0.
W finale po raz kolejny przyszło rywalizować nam z zespołem gospodarzy. Mecz zasługujący na miano finałowego, gdzie było dużo jakości w rozegraniu akcji, wiele sytuacji bramkowych, interwencji bramkarzy i … dwa gole, po jednym każdemu zespołowi, co z kolei oznaczało po raz kolejny serię rzutów karnych. Tym razem skuteczniejsi okazali się przeciwnicy i to oni mogli cieszyć się z triumfu w turnieju.
Gratulacje dziewczynom, gdyż zagrały naprawdę świetne zawody, a zważywszy na to że był to ich pierwszy turniej na hali w tym roku, było mega!!!
FAZA GRUPOWA: 
Włókniarz Białystok – SP1 Opole Lubelskie 4:0 (Tupalska 2x, Markowska 2x)
Włókniarz Białystok – Mazovia Grodzisk Mazowiecki 3:0 (Markowska 2x, Tupalska)
Włókniarz Białystok – Praga Warszawa 2:4 (Hryniewicka, Radulska)
PÓŁFINAŁ:
Włókniarz Białystok – Dubler Opole Lubelskie 1:1, 1:0 k (Markowska)
FINAŁ:
Włókniarz Białystok – Praga Warszawa 1:1, 1:2 (Tupalska)
PARTNER
SPONSORZY TECHNICZNI
TABELE WYNIKÓW