I turniej młodziczek o mistrzostwo województwa podlaskiego w piłce nożnej zdecydowanie dla Włókniarza!!!

mlodziczki

W sobotę 05.09.2015 w Piątnicy został rozegrany pierwszy turniej ligowy w kategorii młodziczki. W tym roku do rozgrywek przystąpiło 5 drużyn: Włókniarz I Białystok, Włókniarz II Białystok, Forty Piątnica, MOSiR Bielsk Podlaski oraz MKS Mielnik.
Po pierwszym turnieju zdecydowanym faworytem jest ubiegłoroczny mistrz, czyli drużyna z Białegostoku, która nie dała najmniejszych szans koleżankom z innych drużyn, zdecydowanie i zasłużenie wygrywając wszystkie swoje mecze.

Nasze młodziczki zaprezentowały piękny futbol, pełen składnych, kombinacyjnych akcji, wiele bramek, oraz mądrości podczas gry. Na bramce bardzo dobzre radziła sobie Olga Fiedorczuk puszczając w całym turnieju jedynie 2 bramki, z przodu górowała Gabrysia Kędzia, która ustrzeliła 4 bramki i zaliczyła drugie tyle asyst.

Z bardzo dobrej strony zaprezentowały się również młodsze koleżanki, w większości trenujące w maluszkach (rocznik 2006-2008), które mimo iż przegrały wszystkie swoje mecze, pokazały niesamowity charakter, wolę walki, dużo finezji i radości z gry, oraz że drzemie w nich wielki potencjał, jedyne czego zabrakło to doświadczenia i troszkę sił pod koniec meczy, co skutkowało utratą punktów. Jednak z każdym kolejnym meczem będą co raz mocniejsze i nawet zespół starszych koleżanek zacznie się ich obawiać. Na wyróżnienie zasłużyły Kornelia Ostasiewicz, Dominika Bartko, oraz Karolina Sadowska.

Wyniki:
WŁÓKNIARZ I BIAŁYSTOK – FORTY Piątnica 5:1
(Piekarska 2x, Kędzia, Omelianowicz, Onoszko)
WŁÓKNIARZ I BIAŁYSTOK – MOSiR Bielsk Podlaski 2:0
(Kędzia 2x)
WŁÓKNIARZ I BIAŁYSTOK – WŁÓKNIARZ II BIAŁYSTOK 5:1                             (Ptaszyńska 2x,Piekarska,Kędzia,Sokołowska – Bartko Dom.)
WŁÓKNIARZ I BIAŁYSTOK – MKS Mielnik 3:0 (walkower)

 

WŁÓKNIARZ II BIAŁYSTOK – MOSiR Bielsk Podlaski 2:3
(Sawicka, Bartko Dominika)
WŁÓKNIARZ II BIAŁYSTOK – FORTY Piątnica 1:5
(Sadowska)
WŁÓKNIARZ II BIAŁYSTOK – MKS Mielnik 3:0 (walkower)

TABELA:
1. WŁÓKNIARZ I BIAŁYSTOK 12 pkt
2. Forty Piątnica 9 pkt
3. MOSiR Bielsk Podlaski 6 pkt
4. WŁÓKNIARZ II BIAŁYSTOK 3 pkt
5. MKS Mielnik 0 pkt

Następny turniej odędzie się za 2 tygodnie w Białymstoku, na naszym boisku przy ul. Sokólskiej.

ZAPRASZAMY!!!

 

PARTNER
SPONSORZY TECHNICZNI
TABELE WYNIKÓW