mecz Alesandrów Kujawski w

Zwycięstwo Kresowiaka w Aleksandrowie Kujawskim 1:9

Sobotnie (12 grudnia) spotkanie MKS Kresowiak – Orion Siemiatycze z ASPN Viking Aleksandrów Kujawski uwidoczniło różnicę w grze obu zespołów. Młode zawodniczki z Kujaw jeszcze doskonalić grę na parkiecie. Niemniej w pierwszej połowie stawiały dość duży opór przyjezdnym. Po dwóch golach ( Emilia Wiaderna i Sandra Pietrzak) dla Kresowiaka strzał z dalszej odległości spowodował, że na tablicy wynik 1:2 utrzymywał się przez pewien czas, Jednak siemiatycka drużyna do szatni schodziła mając strzelone 3 bramki. I swobodę w grze, czego wynikiem było wykonywanie ośmiu rzutów rożnych. Druga połowa, to widowisko bardziej jednostronne i kolejne 6 bramek dla gości. Oraz kilka sytuacji z których mogły paść dalsze gole. W całym meczu łupem bramkowym podzieliły się: Emilia Wiaderna – 4. Pozostałe: Sandra Pietrzak, Justyna Borawska, Izabella Kwapiszewska, Emilia Kuśmierczyk.
– Nareszcie udali mi się wstrzelić w bramkę. Myślę, ze już będę częściej trafiać – powiedziała po meczy rozradowana Emilia Wiaderna. Na ławce siedziała kontuzjowana czołowa zawodniczka Kresowiaka Beata Cabaj.

Skład Kresowiaka: Marcelina Walaszek, Izabella Kwapiszewska, Justyna Borawska, Emilia Wiaderna, Sandra Pietrzak, Emilia Kuśmierczyk, Helena Trofimiuk, Dominika  Goździk, Oliwia Boguszewska, Kamila Cieśluk, Weronika Lickiewicz, Edyta Bloch, Monika Ziółkowska, Martyna Rozparzyńska.

źródło: tylkokobiecyfutbol.pl