MOSIR Siemiatycze U-18

W dniach 16-17 styczeń w Siemiatyczach odbyły się MMP U18 w futsalu. Nasze drużyny z województwa Podlaskiego MOSIR Bielsk Podlaski i MOSIR Siemiatycze  w tym roku nie zdołały awansować do fazy finałowej i odpadły już w pierwszym dniu zawodów. Barwy zespołu MOSIR SIEMIATYCZE reprezentowały gościnnie nasze dwie zawodniczki Katarzyna Zdanowicz i Dominika Goździk.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA 
1.Rekord Bielsko Biała
2. Unifreeze Górzno
3. Rolnik B.Głogówek
4. Gimnazjum Istebna
5. AZS UW Warszawa
6. KKP Stomil Olsztyn
7. Bronowianka Kraków
8. Gol Częstochowa
9. OKS Stomil Olsztyn
10. Naprzód Sobolów
11. MOSIR Bielsk Podlaski 
12. MOSIR Siemiatycze

 

Wyniki Faza grupowa

Rekord Bielsko Biała vs KKP Stomil Olsztyn 3:2

Bronowianka Kraków vs OKS Stomil Olsztyn S.A 2:2

Gimnazjum Istebna vs Tur MOSiR Bielsk Podlaski 3:1

Naprzód Sobolów vs AZS UW Warszawa 0:1

MOSiR Siemiatycze vs KKP Stomil Olsztyn 2:3

Unifreeze Górzno vs OKS Stomil Olsztyn S.A 9:0

Gol Częstochowa vs MOSiR Tur Bielsk Podlaski 4:0

Rolnik B.Głogówek vs AZS UW Warszawa 1:0

MOSiR Siemiatycze vs Rekord Bielsko Biała 0:5

Unifreeze Górzno vs Bronowianka Kraków 1:0

Gol Częstochowa vs Gimnazjum Istebna 0:2

Rolnik B.Głogówek vs Naprzód Sobolów 4:2

Tabela po meczach grupowych

A
1. Rekord Bielsko Biała
2. KKP Stomil Olsztyn
3. MOSIR Siemiatycze

B
1. Unifreeze Górzno
2. Bronowianka Kraków
3. OKS Stomil Olsztyn

C
1. Gol Częstochowa
2. Gimnazjum Istebna
3. MOSIR Bielsk Podlaski

C
1. Rolnik B.Głogówek
2. AZS UW Warszawa
3. Naprzód Sobolów

Faza pucharowa
o 9-12

13.  MOSiR Siemiatycze – OKS Stomil Olsztyn 2:8

14.  Tur MOSiR Bielsk Podlaski – Naprzód Sobolów 2:6

o 11
15. MOSIR SIEMIATYCZE vs MOSiR Bielsk Podlaski 1:3

o 9
16. OKS Stomil Olsztyn vs Naprzód Sobolów 4:2

Dzień drugi.

17.
Rekord Bielsko Biała – Bronowianka Kraków 3:2 pd

18. KKP Stomil Olsztyn – Unifreeze Górzno 2:6

19. Gimnazjum Istebna – AZS UW Warszawa 1:1 dog, kar 3:1

20.
Gol Częstochowa – Rolnik B.Głogówek 2:6

O 5-8 miejsce
21.
Bronowianka Kraków – AZS UW Warszawa 2:3

22.
KKP Stomil Olsztyn – Gol Częstochowa 5:4 pd

1/2

23.
Rekord Bielsko Biała – Gimnazjum Istebna 2:2 k3:2

24. Unifreeze Górzno – Rolnik B.Głogówek 2:1

25. mecz o 7 miejsce
Bronowianka Kraków – Gol Częstochowa 2:0

26.  mecz o 5 miejsce
AZS UW Warszawa – KKP Stomil Olsztyn 5:1

O 3 miejsce
27.
Gimnazjum Istebna vs Rolnik B.Głogówek 0:5


FINAŁ
Rekord Bielsko Biała vs Unifreeze Górzno 3:2 live

PARTNER
SPONSORZY TECHNICZNI
TABELE WYNIKÓW