IV miejsce!!! na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Kobiet FUTSAL U-14 Toruń 2016

Największy sukces naszego klubu w piłce kobiecej

druzyna

Nasza drużyna była jedna z najmłodszych drużyn, w swoim składzie nie mieliśmy żadnej dziewczyny z rocznika 2001. Za rok w tym składzie, a nawet wzmocnionym młodszymi zawodniczkami postaramy się uzyskać jeszcze lepsze miejsce.

Wielkie GRATULACJE wszystkim dziewczynom,

trenerom z naszego klubu w piłce kobiecej a w szczególności Marcinowi Augustynowicz i kierownikowi drużyny Rafał Ptaszyński. 

Klasyfikacja generalna
1. PRAGA WARSZAWA
2. BRONOWIANKA Kraków
3. ROLNIK B.GŁOGÓWEK
4. Włókniarz Białystok
5. OKS Stomil I Olsztyn
6. Bielawianka Bielawa
7. Prądniczanka Kraków
8. OKS Stomil II Olsztyn
9. KKS Katowice
10. Gwiazda Kania Toruń
11. Gol Częstochowa
12. KKS Stomil Olsztyn

WYNIKI

Grupa A
Praga Warszawa vs OKS Stomil (II) Olsztyn 4:1
Gwiazda Kania Toruń vs OKS Stomil (II) Olsztyn 2:5
Gwiazda Kania Toruń vs Praga Warszawa 1:10

1. Praga Warszawa
2. OKS Stomil (II) Toruń
3. Gwiazda Kania Toruń

***************

Grupa B
KKP Stomil Olsztyn vs Prądniczanka Kraków 0:1
Rolnik B.Głogówek vs Prądniczanka Kraków 2:0
Rolnik B.Głogówek vs KKP Stomil Olsztyn 10:3

1. Rolnik B.Głogówek
2. Prądniczanka Kraków
3. KKP Stomil Olsztyn

************************

Grupa C
OKS Stomil I Olsztyn vs Bielawianka Bielawa 2:1
GOL Częstochowa vs Bielawianka Bielawa 0:1
GOL Częstochowa vs OKS Stomil I Olsztyn 2:3

1. OKS Stomil I Olsztyn
2. Bielawianka Bielawa
3. Gol Częstochowa

**********************

Grupa D
KKS Katowice vs Włókni. Białystok 2:6

3x Juli Lasoty i 3x Gabrieli Kędzi
Bronowianka Kraków vs Włókniarz Białystok 7:1
Bronowianka vs KKS Katowice 8:0

1. Bronowianka Kraków
2. Włókniarz Białystok
3. KKS Katowice

FAZA PUCHAROWA

Ćwierćfinały
Praga Warszawa vs Prądniczanka Kraków 5:0
OKS Stomil I Olsztyn vs Włókniarz Białystok 0:1

Julka Lasota
OKS Stomil II Olsztyn vs Rolnik B.Głogówek 0:1
Bielawianka Bielawa vs Bronowianka Kraków 1:5

Półfinały
Praga Warszawa vs Włókniarz Białystok 3:0
Rolnik B.Głogówek vs Bronowianka Kraków 1:6

FINAŁ
Praga Warszawa vs Bronowianka Kraków 2:2 dog.

mecz o 3 miejsce
Włókniarz Białystok vs Rolnik B.Głogówek 0:5

***************

O miejsca 5-8
Prądniczanka Kraków vs OKS Stomil I Olsztyn 2:3

OKS Stomil II Olsztyn vs Bielawianka Bielawa 0:4

Mecz o miejsce 5
OKS Stomil I Olsztyn vs Bielawianka Bielawa 2:1 po dog.

Mecz o miejsce 7
Prądniczanka Kraków vs OKS Stomil II Olsztyn 3:2

******************

Mecze o miejsca 9-12
Gwiazda Kania Toruń vs KKP Stomil Olsztyn 2:0

GOL Częstochowa vs KKS Katowice 2:4

Mecz o 9 miejsce
Gwiazda Kania Toruń vs KKS Katowice 0:2

Mecz o 11 miejsce
KKP Stomil Olsztyn vs Gol Częstochowa 0:1

PARTNER
SPONSORZY TECHNICZNI
TABELE WYNIKÓW