We wtorkowe popołudnie w podłomżynskiej Piatnicy obył się Finał Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim, w którym zmierzyły się z sobą II-ligowy Włókniarz Białystok i III-ligowe Forty Piatnica. Zwycięstwo , a zatem złote medale i Puchar, zdobyły Nasze dziewczyny wygrywając z rywalkami 2:1 po bramkach Karoliny Szóstko i Martyny Duchnowskiej.

Mecz przez małe zamieszanie odbył sie z prawie 30-minutowym opóźnieniem, co lekko zdekoncentorwało obie ekipy. Szybciej do gry wróciły gospodynie, które w 18 minucie meczu wyszły na prowadzenie. Strata bramki podziałała jednak jak płachta na byka i po 5 minutach znów widniał remis. W pierwszej połowie swoje sytuacje strzeleckie miały jeszcze obie drużyny jednak żadnej zawodniczce nie udało sie umieścić piłki w bramce.

Druga połowa to już zdecydowana przewaga dziewczyn z Białegostoku i sporadyczne kontrataki gospodyń. W 50 minucie meczu, świetną akcję wykończyła Martyna Duchnowska, wyprowadzając Nasza drużynę na prowadzenie. Mimo jeszcze kilku niezłych okazji nie udało nam się strzelić więcej goli, jednak dziewczyny z Piątnicy również nie umieściły piłki w bramce bronionej przez Olgę Fiedorczuk, dzięki czemu to KS Włókniarz Białystok po  gwizdku kończącym mecz mógł się cieszyć ze zdobycia pierwszego w swojej historii Pucharu Polski kobiet na szczeblu wojewódzkim!!!

Dziewczyny w meczu finałowym wystąpiły w koszulkach z nowym sponsorem klubu, firmą IBATUR, która świadczy usługi przewoźnicze i między innymi w ten sposób wspierać będzie wszystkie zespoły Klubu.