W sobotę 6.01.2018 odbyła się kolejna seria gier w 1 Lidze Futsalu kobiet, tym razem przeciwnikiem Naszych seniorek był rywal z zza miedzy zespół Helios Białystok. Mecz typowo derbowy, gdzie nie brakowało emocji, walki, zaangażowania i sytuacji bramkowych, zabrakło tylko bramek, a wszystko za sprawą rewelacyjnych tego dnia bramkarek obu zespołów.

Pierwsza połowa to typowe badanie się przeciwników, zespoły starały się bardziej nie stracić bramek niż zdobyć, choć po kilka okazji miały. Nieco lepsze wrażenie robiły gospodynie, które stworzyły dwie wyśmienite sytuacje za sprawą Karoliny Szóstko, jednak na posterunku stała Katarzyna Bryk.

Druga połowa to nieprawdopodobne emocje na każde dwie stuprocentowe okazje Włókniarza ,Helios odpowiadał swoją.  To co wyprawiały bramkarki było wręcz nieprawdopodobne. Wielkie emocje, super promocja kobiecej piłki, z przebiegu gry wynik remisowy można uznać za sprawiedliwy bo mimo większej ilości sytuacji Włókniarek, Helios też miał swoje szanse. Dziś remis po wielkich emocjach.

Włókniarz Białystok – Helios Białystok 0:0

PARTNER
SPONSORZY TECHNICZNI
TABELE WYNIKÓW